Atsiliepimai

Atsiliepimai

Magnus Andersson „VP Global Protective Clothing and Fall Protection“, „Ansell Protective Solutions“

„Ansell Protective Solutions Lithuania“ kompanija efektyviai vykdo veiklą Tauragėje, plečiasi ir investuoja į gamyklą. Mes turime aukštos kvalifikacijos darbuotojų, su kuriais dirbame patogiai įrengtose patalpose, todėl galime įgyvendinti labai aukštus reikalavimus, keliamus mūsų gaminamų produktų kokybei.

 

Kurt Sommer Administracijos direktorius „ELKA Rainwear“ A/S

„ELKA Rainwear“ gamyba buvo įkurta Lietuvoje 1995 metais. Vadovaujantis rinkos reikalavimais, pagrindinė priežastis iškelti gamybą iš Danijos buvo  mažesni gamybos kaštai. Pastatai Tauragės industriniame parke puikiai tiko mūsų reikmėms. Netoli yra oro uostas, tad gana lengvai galima keliauti. 2004 metais Lietuvai įstojus į ES, buvo panaikinta daug biurokratinių procedūrų, o tai labai palengvino darbą. Savo klientams esame lankstūs, galime pasiūlyti trumpą gamybos terminą ir gerai išvystytas infrastruktūros priemones.“

Andrius Kubilius Premjeras, 2012

„Tauragės industrinis parkas  – pavyzdys visai Lietuvai, rodantis, kad keliant sau ambicingus tikslus įmanoma pritraukti milijonines investicijas, sukurti šimtus darbo vietų ir sėkmingai konkuruoti tarptautinėje rinkoje“.

 

 

Geert Skovsgaard Generalinis direktorius (CEO) „BACH Composite Industry“

Pagrindinė priežastis, kodėl mūsų kompanija „Tauraplastas“ įsikūrė Tauragės industriniame parke, buvo skubus poreikis didinti gamybos pajėgumus. Ši įmonė yra didžiausias „Bach“ įmonių grupės gamybos padalinys. „Tauraplastas“ buvo apdovanotas „Gazelės“ prizu už nepralenkiamą augimo tempą per trejus pastaruosius metus.

Beje, iš dalies šios sėkmės paslaptis yra tai, kad mes pasirinkome įkurti gamybą Tauragės industriniame parke. Tauragė yra arti Klaipėdos, todėl yra patogus transportavimas jūra, ir bendrai vietinė infrastruktūra puiki. Geros transportavimo sąlygos, kvalifikuota darbo jėga.

Dirbti su TIP visuomet malonu. Sveikas protas ir profesionalus požiūris į reikalavimus visuomet leido mums eiti pirmyn. Mūsų dabartinės investicijos ir būsimų investicijų planai rodo, kad  „Bach Composite Group“ pasirinko tinkamą vietą ir iš jos mes nesitrauksime.“

Aida Zigmantavičienė Generalinė direktorė UAB “Ansell Protective Solutions Lithuania”

„Tauragės industriniame parke (TIP) esame įsikūrę nuo 2007 m. vasario. Moderniai atnaujintose patalpose gaminame aukščiausio lygio asmenines apsaugos priemones: cheminės apsaugos kostiumus, sausus nardymo kostiumus, dujokaukes. Mūsų kompetencijos panaudojamos ir kitų pramonės gaminių gamyboje: slaugos priemonių, sulankstomų neštuvų, pripučiamų durų sandariklių.

Ansell Protective Solutions Lithuania pagaminta produkcija pasiekia daugiau kaip 75  šalių pirkėjus.

Gamybos procesui būtinos ypatingos sąlygos, kurias mums užtikrina rūpestingi patalpų nuomotojai ir vietiniai paslaugų tiekėjai. Bendrovė nuolat investuoja į naujas technologijas, darbuotojų mokymą.

Vertiname glaudų bendradarbiavimą su TIP, siekiant ilgalaikės plėtros tikslų.“

Anders Myklebust Direktorius, Egersund Net, UAB

„Egersund Group“ yra viena iš pasaulyje pirmaujančių žvejybos ir žuvų fermų pramonės įrangos gamintojų. 2003 metais dalis „Egersund Group“ gamybos buvo perkelta į Tauragę su viltimi, kad „Egersund“ vardas Tauragėje skambės ilgai. Tauragės industrinio parko vieta buvo tinkama „Egersund Group“ poreikiams, kadangi gana arti Klaipėdos jūrų uostas ir oro uostai. Dėl tos pačios priežasties tose pačiose patalpose buvo įkurdinta kita Norvegijos įmonė – UAB „Nofir“. Tauragė yra pusiaukelėje tarp Norvegijos ir pietų Europos, o tai pagrindinis įmonės privalumas.“

Investuotojai: